Přehled čestných členů

Vše

Ing. Jan Andrys

Valašské Meziříčí

Čestný člen od roku 2012

Ing. Zdeněk Antoň

Telč

Čestný člen od roku 2018

MVDr. Josef Augustin

Kotojedy

Čestný člen od roku 2002

Ing. Arnošt Bajer

Brno

Čestný člen od roku 2016

Josef Basík

Planá n.Lužnicí

MISTR OBORU PRO ROK 2018

MVDr. Aleš Besuch

Ostrava

MISTR OBORU PRO ROK 2006

Ing. Petr Bílek

Klatovy

Čestný člen od roku 2010

MVDr. František Blažek

České Budějovice

Čestný člen od roku 2015

MVDr. Josef Borek

Hodice

Čestný člen od roku 2016

Vojtěch Branštýl

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií, Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2021

Nikola Brožová

Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2005

MVDr. Jan Budig, CSc.

Brno

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čestný člen od roku 2011

Antonín Čech

Hrdlořezská 6, 190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čestný člen od roku 2014

Ladislav Čermák

SOU Polička

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2007

Ing. Petr Dočekal

Opava

MISTR OBORU PRO ROK 2009

MVDr. František Dolejší

Davle

Čestný člen od roku 2007

Lukáš Drobný

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2010

František Dušek

Tábor

Čestný člen od roku 2001

Milan Dvořák

SOŠ a SOU Polička

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2006

František Fillner

student Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2018

Dan Fojtík

Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2021

Ladislav Francouz

Skupice

MISTR OBORU PRO ROK 2011

Lukáš Gašparik

Střední škola gastronomie a farmářství v Jeseníku

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2015

MVDr. Petr Gayer, CSc.

Brno

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MVDr. Jiří Gola

Brno

Čestný člen od roku 2001

MVDr. Ladislav Hájek

Písek

Čestný člen od roku 2008

MVDr. Josef Hantsch

Polička

Čestný člen od roku 2006

Jan Hanuš

Plzeň

MISTR OBORU PRO ROK 2010

Jan Hanuš

Příbram

MISTR OBORU PRO ROK 2021

Karolína Heřmánková

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2011

František Hofman

Klatovy

Čestný člen od roku 2001

Pavel Holeček

Praha

MISTR OBORU PRO ROK 2015

Tomáš Holub

SOU Polička

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2008

Ing. Karel Hřídel

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií, Praha

MISTR OBORU PRO ROK 2019

Prof. Ing. Ivo Ingr, Dr.Sc.

Brno

Čestný člen od roku 2002

Ing. Jaroslav Janoušek

Planá nad Lužnicí

MISTR OBORU PRO ROK 2004

Zdeněk Javůrek

Česká Skalice

Čestný člen od roku 2003

Ivan Ječmeň

Krásno

MISTR OBORU PRO ROK 2005

Jiří Jedlička

Blovice

MISTR OBORU PRO ROK 2014

Pavel Jelínek

Počátky

Čestný člen od roku 2008

Mgr. Jolana Jílková

VFU Brno

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Název práce: „Řemeslné a průmyslové zpracování masa: vliv na jakostní ukazatele vybraných masných výrobků“

Josef Jung

Plzeň

Čestný člen od roku 2001

Jakub Juračka

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Polička

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2014

Vladimír Jůza

Planá nad Lužnicí

Čestný člen od roku 2008

Eduard Kazda

Úpice

Čestný člen od roku 2002

Jaromír Kloud st.

Klatovy - Luby

Čestný člen od roku 2010

Ing. Markéta Kloudová

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

NEJLEPŠÍ ZÁVĚREČNÁ PRÁCE VYSOKOŠKOLSKÉHO STUDIA v oboru hygieny a technologie masa.

Josef Knedla

Valašské Meziříčí

Čestný člen od roku 2002

Josef Kohout

Praha

Čestný člen od roku 2001

Martin Konopa

VOŠ ekonomických studií, SŠ potravinářských technologií a SOŠ přírodovědná a veterinární

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2020

Ing. Jan Kopečný

Krahulčí

MISTR OBORU PRO ROK 2007

Eduard Koranda

Plzeň

Čestný člen od roku 2011

František Kotásek

Kroměříž

Čestný člen od roku 2003

Jaromír Kotoun

Žirovnice

MISTR OBORU PRO ROK 2012

Antonín Kozák st.

Chlumčany

Čestný člen od roku 2001

Lucie Krejčí

ISŠ-COP a JŠ s právem SJZ Valašské Meziříčí

NEJLEPŠÍ UČNICE OBORU PRO ROK 2013

Ing. Zdeněk Kroupa

Praha

Čestný člen od roku 2007

David Krusberský

student Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2016

Matěj Křeček

student Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií, Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2017

Ing. Vladimír Kubelka

Roudnice nad Labem

Čestný člen od roku 2004

Oldřich Kubeša

Integrovaná střední škola ve Valašském Meziříčí

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2010

Vendelín Kulich

Machov

Čestný člen od roku 2003

Václav Kurka

Otice

Čestný člen od roku 2012

Ing. Tomáš Kutzendörfer

Praha

Čestný člen od roku 2016

MVDr. Karel Kvarda

Cheb

Čestný člen od roku 2006

MVDr. Karel Kyprý

Plzeň

Čestný člen od roku 2019

Přemysl Kysela

SPŠTM Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2007

MVDr. Jaromír Lát

Praha

Čestný člen od roku 2001

MVDr. Jan Lazecký

Opava

Čestný člen od roku 2017

Václav Lízner

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Táboře

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2009

Miroslav Mahdalík

Uherský Brod

Čestný člen od roku 2017

Bohuslav Majer

Praha

Čestný člen od roku 2008

Mgr. Mrázková Marie

VFU Brno

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Název práce: "Identifikace zvěřiny pomocí metody stanovení polymorfismu délky restrikčních fragmentů u produktů PCR (PCR-RFLP)"

Dominik Martinka

Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2019

Tomáš Mastný

Studená

MISTR OBORU PRO ROK 2016

Prof. MVDr. Zdeněk Matyáš, CSc.

Brno

Čestný člen od roku 2001

Josef Michálek

Čestný člen od roku 2002

Eva Müllerová

radaktorka deníku Právo

PROPAGACE OBORU PRO ROK 2005

Marek Mydliar

SŠ gastronomie a farmářství v Jeseníku

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2020

MVDr. Vladimír Novák

Kostelec u Jihlavy

Čestný člen od roku 2018

Jan Paďourek

Střední školy obchodu, služeb a řemesel a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Tábor

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2008

Miroslav Panuška

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2014

MVDr. Radko Pastor

Praha

Čestný člen od roku 2001

Jan Pavlík

Bučovice

Čestný člen od roku 2003

Jan Pavlík

Raduň

Čestný člen od roku 2003

Ing. Mgr. Zdeněk Pavlík, Ph.D.

Ústav hygieny a technologie masa, Fakulta veterinární hygieny a ekologie.

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa.

Název práce:
Jakostní parametry masných výrobků a metody pro jejich hodnocení

Ing. Bc. Bo-Anne Rohlík, Ph.D.

VŠCHT Praha

NEJLEPŠÍ ZÁVĚREČNÁ PRÁCE VYSOKOŠKOLSKÉHO STUDIA v oboru hygieny a technologie masa

Ing. Tereza Škorpilová, Ph.D.

VŠCHT Praha

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Název disertační práce: „Sledování čerstvosti masa na základě metabolomických profilů a jiných markerů“

MVDr. Jiří Drápal, Ph.D.

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Potraviny živočišného původu jako zdroj expozice člověka vybraným kovům a metaloidům (kadmium, olovo, rtuť a arsen)

Jana Pichlová

Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2005

Prof. Ing. Petr Pipek, CSc.

Ústav konzervace potravin, VŠCHT Praha (kontaktní osoba v oblasti technologie masa)

Technická 5, 166 28 Praha 6 – Dejvice

+420 220 443 198

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://ukp.vscht.cz/lide/zamestnanci/pipek

Čestný člen od roku 2013

Ing. Zdeněk Pour

Praha

Čestný člen od roku 2009

Jan Prantl st.

Žirovnice

Čestný člen od roku 2005

Marek Procházka

Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2006

MVDr. Josef Radoš

Tábor

Čestný člen od roku 2001

Andreas Reuter

Jaroměřv

MISTR OBORU PRO ROK 2017

Bohumil Říha

Praha

Čestný člen od roku 2002

Jiří Salamon

Ostrava

Čestný člen od roku 2001

Jan Satrapa

Jindřichův Hradec

Čestný člen od roku 2001

Ing. Miloš Shrbený

Praha

Čestný člen od roku 2021

Josef Schneider st.

Plzeň

Čestný člen od roku 2004

Milan Sláma

Velká Bíteš

Čestný člen od roku 2021

MVDr. Eduard Slanec

Davle

Čestný člen od roku 2021

Patrik Sojka

SŠ gastronomie a farmářství v Jeseníku

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2017

MVDr. Adolf Soph

Praha

Čestný člen od roku 2006

Ivana Soukupová

studentka Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií, Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2019

Ladislav Steinhauser st.

Deblín

Čestný člen od roku 2001

Doc. MVDr. Ladislav Steinhauser, CSc.

Karasova 378, 666 01 Tišnov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čestný člen od roku 2014

Ing. Jiří Stejskal

České Budějovice

Čestný člen od roku 2015

Jindřich Strejček

Brno

Čestný člen od roku 2002

Vlastimil Súkup

VOŠ ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2009

Bohumil Šafařík

Plzeň

Čestný člen od roku 2005

Ing. Jaroslav Šebesta

Písek

Čestný člen od roku 2007

Ing. Miloslav Šefler

Horažďovice

Čestný člen od roku 2011

MVDr. Bořivoj Škorpil

Praha

Čestný člen od roku 2005

MVDr. Karel Špecián

Karlovy Vary

Čestný člen od roku 2006

Ing. Jaromír Štrobl

Praha

Čestný člen od roku 2003

Daniel Šulc

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2013

Rudolf Šumichrast

Česká Skalice

Čestný člen od roku 2003

Ing. Jan Švejnoha

Praha

Čestný člen od roku 2009

Augustin Tetour

Hodice

MISTR OBORU PRO ROK 2008

Vojtěch Tichý

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2018

Ing. Vlastimil Trčka

MP Krásno a.s.

Valašské Meziříčí

MISTR OBORU PRO ROK 2013

Antonín Tuza

Moravský Krumlov

Čestný člen od roku 2003

Robert Váhala

Hustopeče nad Bečvou 308, 753 66 Hustopeče nad Bečvou

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čestný člen od roku 2014

Vlastislav Váhala

Hustopeče nad Bečvou

Čestný člen od roku 2002

Svatopluk Váhala

Hustopeče nad Bečvou

Čestný člen od roku 2005

Jan Valenta

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií v Praze

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2012

Bc. Anna Valterová

Veterinární univerzita v Brně

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Název práce: "Vliv obsahu soli a způsobu tepelné úpravy na senzorickou jakost vepřivého masa

Václav Vaňáč

Písek

Čestný člen od roku 2001

Josef Vávra

Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2015

Jan Vávra

Písek

Čestný člen od roku 2018

Václav Vohradský

SOU potravinářská, Praha

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2013

MVDr. Jaroslav Vrchlabský, CSc.

Brno

Čestný člen od roku 2001

Mgr. Dalibor Závodský

VFU Brno

DOKTORSKÁ DISERTAČNÍ PRÁCE v oboru hygieny a technologie masa

Zdeněk Zbořil

Střední škola Brno

NEJLEPŠÍ UČEŇ OBORU PRO ROK 2016

Šárka Zidková

VOŠ ekonomických studií a SPŠ potravinářských technologií Praha

NEJLEPŠÍ STUDENT OBORU PRO ROK 2008