​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126Masobraní 2024

 

MASOBRANÍ 2024

 

Členským subjektům ČSZM
Vážení členové,

dlouhodobou snahou Českého svazu zpracovatelů masa je propagace oboru zpracování masa. V této souvislosti Vás zvu k účasti a k Vašemu aktivnímu zapojení do letošního ročníku svazové akce MASOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 26. dubna -5. května 2024.

Hlavním cílem MASOBRANÍ je před širokou laickou veřejností jednotně prezentovat maso a masné výrobky jako nedílnou součást zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku, dále jako zdroj plnohodnotných bílkovin a snadno stravitelných vitaminů a minerálů. V neposlední řadě jako tradiční součást české kuchyně.

Český svaz zpracovatelů masa nabízí použití loga MASOBRANÍ a jeho využití v rámci komunikace včetně zapojení do jednotlivých firemní akcí členských i nečlenských subjektů.

Věříme, že současnou situaci v oboru zpracování masa vnímáte obdobně a uvědomujete si potřebu masivní komunikace. Budeme proto rádi, když se do MASOBRANÍ zapojíte s ještě vyšším nasazením, abychom dokázali obhájit svoji roli v západní kultuře i naší české kuchyni.

Kromě nabízeného formátu a jeho využití v rámci vlastní komunikace se můžete do MASOBRANÍ 2024 zapojit i realizací vlastní firemní akce.

V případě zapojení vaší společnosti, prosím zašlete bližší informace na el. adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (místo, čas konání…). Vaše aktivita bude uveřejněna na těchto stránkách.

Věřím, že se v hojném počtu zúčastníte letošního ročníku MASOBRANÍ – akce ve prospěch celého oboru zpracování masa!

S pozdravem
Karel Pilčík
předseda představenstva
Český svaz zpracovatelů masa

 

 

Pravidla použití loga Masobraní

 

 Maso uzeniny Polička - Masobraní 2024