​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

FleiFa 2008

Datum: 20.09.2008 - 22.09.2008
Místo: Lipsko, Messe Leipzig
Cena: 990 Kč (autokarový zájezd z Prahy)

 

Hlavními tématy veletrhu jsou inovační výrobní a zpracovatelské techniky, nabídka surovin pro výrobu masných výrobků, čerstvé výrobky, zpracovatelské, chladící, vážící technika, velkokuchyně, vybavení pro obchody a velkokuchyně, čistící technologie. Zvláštním oddělením je Fleifa - Gourmet, kde je zastoupeno obchodní zboží jako masné výrobky, drůbež, sýry a mléčné výrobky, ryby, mořské plody, lahůdky a nejrůznější speciality.

 

Veletrh Fleifa jistě také v letošním roce naváže na svůj úspěch z minulých ročníků, a to nejen díky stále rostoucímu počtu vystavovatelů a odborných návštěvníků, ale také díky velmi dobré spolupráci organizátora veletrhu Messe Stuttgart a odborného zřizovatele akce saského odborného sdružení Sächsischen Fleischer-Innungs-Verband
a východoněmeckých cechů. Nezbytnou výměnu odborných vědomostí zajistí velmi bohatý doprovodný program, během veletrhu bude probíhat akční fórum, marketingová burza nápadů a nejrůznější odborné soutěže. K vrcholům doprovodných akcí patří v letošním roce učňovská soutěž, během které budou moci návštěvníci na vlastní oči shlédnout řemeslnou dovednost mladé generace.

 

Organizační garant: Česko-německá obchodní a průmyslová komora
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 221 490 345