​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

MASOBRANÍ 2022 - Základní informace

 

Vážení členové,logo Masobrani

dlouhodobou snahou Českého svazu zpracovatelů masa je propagace oboru zpracování masa. V této souvislosti Vás zvu k účasti a k Vašemu aktivnímu zapojení do letošního ročníku svazové akce MASOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 20.-22.5.2022 ve Vámi zvolených lokalitách.

 

Hlavním cílem MASOBRANÍ je před širokou laickou veřejností jednotně prezentovat maso a masné výrobky jako nedílnou součást zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku, dále jako zdroj plnohodnotných bílkovin a snadno stravitelných vitaminů a minerálů. V neposlední řadě jako tradiční součást české kuchyně.

 

Propagační možnosti ČSZM ve vztahu k MASOBRANÍ ovlivní celkový počet zúčastněných firem. Pro každého účastníka bude připraven tzv. základní balíček, kdy na náklady ČSZM bude pro danou akci vytvořena jednotná forma komunikace. Podrobnosti k akci zašleme v příštím týdnu. Náplň této události i její cílenou reklamu zajistí ČSZM prostřednictvím komunikační agentury. Podpora akce bude v letošním roce probíhat v kooperaci s agenturou Czech Promotion. Kontaktní osobou je Karolína Svitálková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobilní číslo +420 736 295 846). V případě dotazů je Vám k dispozici a neváhejte se na ni obrátit.

 

Abychom letošní MASOBRANÍ posunuli na vyšší úroveň a měli více prostoru na přípravy, žádám zájemce o nahlášení zapojení svých firemních akcí nejpozději v termínu do 15.2.2022 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Věřím, že se v hojném počtu zúčastníte letošního ročníku MASOBRANÍ – akce ve prospěch celého oboru zpracování masa!

 

S pozdravem

Karel Pilčík

předseda představenstva

Český svaz zpracovatelů masa

 

 

Veškeré informace o MASOBRANÍ 2022 naleznete zde.