​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Veletrhy G+H, VINEX a FOR 3P v roce 2009

 

G+H a VINEX

  • Hledáte nové možnosti zviditelnění Vaší společnosti?
  • Chcete se setkat s Vašimi potenciálními odběrateli ze sektoru gastronomie a malo- a velkoobchodu z ČR a sousedních zemí?
  • Zajímají Vás novinky, které představí Vaše konkurence?
  • Rádi se inspirujete novými trendy na středoevropském HORECA trhu?

 

Zaregistrujte se k účasti na 4. ročníku mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelových služeb a veřejného stravování G+H 2009! Letos poprvé souběžně s veletrhem vína.

  • Kdy? 4.-6. března 2009
  • Kde? Výstaviště Brno


Záštitu veletrhu udělil:
Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR
Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Asociace hotelů a restaurací ČR

 

Přihláškovou dokumentaci a další informace naleznete na www.bvv.cz/gh nebo www.bvv.cz/vinex.

 

FOR 3P

1. mezinárodní veletrh potravinářských, obalových a tiskařských technologií FOR 3P (FOR PROCESSING PACKAGING PRINTING) bude probíhat ve dnech 15. - 17. dubna 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany souběžně s tradičním strojírenským veletrhem FOR INDUSTRY.

 

Pro rok 2009 připravuje veletržní správa ABF zcela nový a svou tématickou komplexností v České republice ojedinělý projekt ve svém portfoliu veletrhů pod názvem FOR 3P. Pod třemi „P" se skrývají úzce propojené obory: technologie zpracování potravin (PROCESSING), obalové technologie (PACKAGING) a tiskařské technologie (PRINTING). Tato odvětví byla doposud prezentována na oddělených veletrzích, a proto jsme se rozhodli reflektovat sílící hlasy odborných společností, které volaly po společné akci propojující expozice těchto úzce navazujících odvětví. Výsledkem je vysoce odborná koncentrovaná třídenní B2B akce, uspořádaná v moderním areálu PVA Letňany s vynikající dopravní obslužností, dostatkem parkovacích míst a stanicí metra Letňany doslova pár metrů vedle areálu, která bude zprovozněna v průběhu jara 2008.

 

Veletržní správa ABF věnuje přípravám veletrhu FOR 3P mimořádnou pozornost a klade důraz na rozvoj hlavních tematických celků - specializovaných sekcí:

  • Potravinářské a nápojové technologie
  • Obalová technika
  • Tiskařské technologie

 

Více na internetových stránkách veletrhu: www.for3p.cz