​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Jan Hanuš - Mistr oboru 2010

Českým svazem zpracovatelů masa byl dne 5.10.2010 v rámci slavnostního večera Školení pracovníků masného průmyslu vyhlášen Mistr oboru 2010.

 

Prestižní ocenění ČSZM za odbornost a mimořádné profesní úspěchy v oboru zpracování masa bylo letos předáno panu Janu Hanušovi, který působí ve funkci provozního ředitele společnosti Masokombinát Plzeň s.r.o.

 

Ing. Jaromír Kloud, předseda ČSZM, o panu Hanušovi uvedl následující informace:

Jan Hanuš se vyučil v oboru řezník - uzenář v Jablonné nad Orlicí a následně si své vzdělání rozšířil na SPŠTM v Praze. Po vojně nastoupil jako mistr výroby do Police nad Metují. Po privatizaci odešel do původně mateřského závodu Česká Skalice, kde jeho prvním úkolem bylo vybudovat kapacitu na výrobu fermentovaných výrobků. V tomto závodě pracoval až do roku 2005 a to postupně jako technolog, výrobní a obchodní náměstek ředitele. Jeho dalším působištěm se stal Masokombinát Plzeň, kde v současné době vykonává funkci provozního ředitele již pátým rokem.
Jan Hanuš byl několik let aktivním členem Výrobní sekce ČSZM, kde plně aplikoval své bohaté zkušenosti z oboru při diskuzích k různým problematikám. Velice aktivně se také podílel na tvorbě Katalogu výsekových a výrobních mas, který byl Českým svazem zpracovatelů masa vydán v roce 2004. Dodnes je uznávaným odborníkem v oboru.

 

Atmosféru odborné i společenské části školení si můžete připomenout níže a celou fotogalerii naleznete zde.