​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Nejlepší student oboru v roce 2011

Českým svazem zpracovatelů masa bylo dne 4.10.2011 v rámci slavnostního večera Školení pracovníků masného průmyslu uděleno ocenění nejlepší studentce oboru zpracování masa v uplynulém školním roce.

Ing. Jaromír Kloud, předseda ČSZM, předal toto ocenění za mimořádné studijní výsledky slečně Karolíně Heřmánkové a následně uvedl:

Studentka Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií, Karolína Heřmánková, studuje čtvrtý ročník oboru Zpracování masa. Pro studium tohoto oboru se rozhodla na základě rodinné tradice. Školu vystudoval nejen dědeček Karolíny, ale i otec, strýc i sestra, kteří pracovali a pracují na různých pozicích v oboru zpracování masa a masných výrobků.

Karolína úspěšně zvládá náročné studium a k jejím oblíbeným předmětům patří biologie, technologie, cizí jazyky a informační technologie. Po ukončení školy a složení maturitních zkoušek by ráda pracovala v oboru laboratorního vyšetření produktů živočišného původu. Ve volném čase se mimo studia věnuje sportu, akvaristice, dále prohlubuje své znalosti v informačních technologiích.

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2011
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2011