​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2011 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2011 se stala prodejna Steinhauser s.r.o. v Minské ulici v Brně. GRATULUJEME!

Historie tišnovské společnosti Steinhauser s.r.o. se píše od roku 1993, ovšem rodinná řeznicko-uzenářská tradice Steinhauserů je mnohem delší. Svými výrobky tato společnost zásobuje především oblast jižní Moravy, velkoobchodní sítě a 9 vlastních maloobchodních prodejen.

Po celou dobu své existence společnost Steinhauser s.r.o. plní veškeré veterinárně-hygienické požadavky na výrobu a klade neustálý důraz na standardní vysokou kvalitu výrobků a odbornou úroveň pracovníků podniku. V roce 2002 byl ve firmě certifikován dánskou společností BVQI systém zajištění bezpečnosti výrobků HACCP a následně v roce 2003 i britský systém kontroly kvality výrobků BRC. Od března 2004 je společnost Steinhauser oprávněna pod číslem CZ 246 vyvážet svoje produkty do států EU.

Vítěznou prodejnu v Minské ulici v Brně vede paní Štěpánka Krahulcová, která spatřuje úspěch této prodejny v příjemném prostředí, úzkostlivém střežení čistoty, standardně vysoké kvalitě prodávaného sortimentu, čerstvosti masa a servisu prodavaček.

Kromě absolutního vítěze celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2011 byla Českým svazem zpracovatelů masa rovněž vyhlášena zvláštní cena hodnotitelské poroty, kterou si převzala firma MADE Group, a.s. za prodejnu v Kozí ulici na Praze 1.

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2011
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2011