​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2012 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2012 se stala prodejna Havlíčkovo řeznictví - uzenářství na Karlově náměstí v Třebíči. GRATULUJEME!

Havlíčkovo řeznictví - uzenářství  bylo založeno roku 1990 jako prodejna s masem a uzeninami. Zakrátko byla činnost rozšířena o vlastní výrobu uzenářských výrobků, která v současné době čítá více než 100 druhů výrobků a pokrývá celou šíři uzenářské výroby od měkkých párků, klobás a salámů přes tvrdé trvanlivé uzeniny až po speciality. Výroba probíhá v čistém a schváleném prostředí dle norem Evropské unie. Havlíčkovo řeznictví - uzenářství používá moderní technologická zařízení. Zboží je baleno ve vakuovacích zařízeních a je značeno dle platných norem.

Rodinný charakter podniku zaručuje individuální a jedinečný přístup k zákazníkům. Pro koncové odběratele jsou určeny vlastní prodejny v centru Třebíče na Karlově náměstí a v obci Okříšky na ulici Nádražní.
Velkoodběratelům Havlíčkovo řeznictví - uzenářství nabízí individuální služby a rozvážku na místo podnikání. U zakázkové výroby nabízí kompletní přípravu obložených mís a masových dortů dle přání zákazníka.

 

Kromě absolutního vítěze celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2012 byla Českým svazem zpracovatelů masa rovněž vyhlášena zvláštní cena hodnotitelské poroty, kterou si převzala firma Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o. za prodejnu v Havlíčkově ulici v Chrudimi.

 

Atmosféru odborné i společenské části školení si můžete připomenout níže a celou fotogalerii naleznete zde.

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2012
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2012