​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Nejlepší student oboru v roce 2012

Českým svazem zpracovatelů masa bylo dne 9.10.2012 v rámci slavnostního večera Školení pracovníků masného průmyslu uděleno ocenění nejlepšímu studentovi oboru zpracování masa v uplynulém školním roce.

Ing. Jaromír Kloud, předseda ČSZM, předal toto ocenění za mimořádné studijní výsledky panu Janu Valentovi a následně uvedl:

Student Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologií, Jan Valenta, studuje druhý ročník oboru Zpracování masa. Pro studium oboru zpracování masa se rozhodl na základě rodinné tradice. Stejnou školu vystudoval otec a strýc, kteří nyní pracují v rozličných odvětvích, zabývajících se zpracováním masa a masných výrobků. Jan Valenta úspěšně zvládá náročné studium a k jeho oblíbeným předmětům patří biologie, technologie, cizí jazyky a IT technologie. Po ukončení školy a složení maturitních zkoušek, by rád pracoval v rodinné firmě zabývající se výrobou masných výrobků. Ve volném čase se mimo studia věnuje sportu, četbě a dále prohlubuje své znalosti v informačních technologiích.

 

Atmosféru odborné i společenské části školení si můžete připomenout níže a celou fotogalerii naleznete zde.

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2012
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2012