​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2013 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2013 se stala prodejna Řeznictví H+H, s.r.o. ve Studentské ulici v Bohumíně. GRATULUJEME!

Řeznictví H+H je rodinnou společností s dlouholetou tradicí. Zakladatel, pan Vladimír Hájek, otevřel ve Frýdku-Místku svoji první řeznickou prodejnu již v roce 1989 a tuto prodejnu spojil s vlastní výrobnou.
Nyní je sídlo společnosti Řeznictví H+H, s.r.o. v Hladkých Životicích u Nového Jičína a firma provozuje 23 podnikových prodejen. Od roku 2011 firmu vede nejmladší člen řeznické rodiny Pilčíků, Ing. Karel Pilčík.
Od počátku se vedení společnosti rozhodlo jít nelehkou cestou, za niž jsou tomuto řeznictví všichni jeho zákazníci vděční. Rozhodli se totiž jít cestou nejvyšší kvality, na niž je i v dnešní nelehké době kladen výrazný důraz. Proto ve všech prodejnách Řeznictví H+H naleznete více než 150 vlastnoručně vyrobených uzenářských specialit, párků, klobásek, salámů, a dalších výrobků, ale také čerstvé vepřové i hovězí maso.
Toto vynaložené úsilí se tomuto řeznictví vrátilo v roce 2011, kdy obdrželo ocenění Regionální potravina roku za Trefilovu masopustní klobásu. Sám věhlasný novojičínský řezník pan Alois Trefil, který klobásu poprvé vyrobil, nyní garantuje kvalitu tohoto výrobku.

Prodejny Řeznictví H+H, s. r. o. jsou oblíbeny u zákazníků nejen díky kvalitním výrobků vlastní výroby, ale i z důvodu vysoké úrovně a kvality služeb, které poskytují. Kvalita prodejen je prokázána i hodnocením odborníků z Českého svazu zpracovatelů masa, kteří již po třetí v řadě vyhodnotili prodejny Řeznictví H+H jako nejlepší v Moravskoslezském kraji. Jednalo se o prodejny Frýdek-Místek v roce 2011, Opava v roce 2012 a v letošním roce 2013 prodejna Bohumín.

Tento výjimečný výsledek v podobě tří krajských vítězství v řadě za sebou byl v letošním roce korunován dokonce vítězstvím celorepublikovým.

Kromě absolutního vítěze celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2013 byla Českým svazem zpracovatelů masa rovněž vyhlášena zvláštní cena hodnotitelské poroty, kterou si převzala firma BILBO šmak s.r.o. za prodejnu v Mostě v ulici Budovatelů. Zvláštní cenu poroty ČSZM udělil mostecké prodejně BILBO šmak jednak za velmi vysoký standard prodeje masa a masných výrobků, ale především za příkladné zapracování podnětů hodnotitelské komise do praxe.

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2013
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2013