​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Nejlepší student oboru v roce 2013

Českým svazem zpracovatelů masa bylo dne 8.10.2013 v rámci slavnostního večera Školení pracovníků masného průmyslu uděleno ocenění nejlepšímu studentovi oboru zpracování masa v uplynulém školním roce.

Ing. Jaromír Kloud, předseda ČSZM, předal toto ocenění za mimořádné studijní výsledky panu Danielu Šulcovi a následně uvedl:

Student Vyšší odborné školy ekonomických studií a Střední průmyslové školy potravinářských technologiíDaniel Šulc, studuje třetí ročník oboru Zpracování masa. Pro studium tohoto oboru se rozhodl z důvodu zájmu o následné uplatnění při práci s masem. Daniel úspěšně zvládá náročné studium a k jeho oblíbeným předmětům patří biologie, technologie masa, matematika, cizí jazyky a IT technologie. Po ukončení školy a složení maturitních zkoušek by rád prohloubil své znalosti studiem na vysoké škole a následně nastoupil zaměstnání u některé z firem zabývajících se zpracováním masa. Po získání zkušeností by si v budoucnosti rád založil vlastní firmu. Ve volném čase se mimo studia věnuje sportu, zejména Taekwon-do, četbě a dále prohlubuje své znalosti v informačních technologiích.

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2013
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2013