​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

Jiří Jedlička - Mistr oboru 2014

Českým svazem zpracovatelů masa byl dne 7.10.2014 v rámci slavnostního večera Školení pracovníků masného průmyslu vyhlášen Mistr oboru 2014.

Prestižní ocenění ČSZM za odbornost a mimořádné profesní úspěchy v oboru zpracování masa bylo letos předáno panu Jiřímu Jedličkovi. Ing. Jaromír Kloud, předseda ČSZM, o Jiřím Jedličkovi uvedl následující informace:

Pan Jiří Jedlička se od dětství často podílel na zajišťování vesnických zabijaček, takže když se v mládí rozhodoval, co dál dělat, řezničina pro něj byla jasná volba. K tomuto poctivému řemeslu měl blízko od útlého věku. Už jeho dědeček byl řeznický mistr a vedl k tomu svého vnuka, tak aby toto řemeslo v rodu Jedličků nezaniklo. Po vyučení se v Táboře, oboru řezník - uzenář, následovalo doplnění znalostí o řemesle na Střední průmyslové škole technologie masa v Praze. Po úspěšném zakončení tohoto studia začal Jiří Jedlička pracovat v masném průmyslu. Nejprve jako řezník na bourárně masa, následně jako vedoucí. V roce 1999 se stal generálním ředitelem a na této pozici byl až do roku 2012. Za celou jeho úspěšnou éru byl ve vrcholovém managementu tří, ve své době, velkých masokombinátů v Čechách. V roce 2012 pan Jiří Jedlička stal vedoucím masné výroby v Plané u Mariánských Lázní.

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Prezentace - školení pracovníků masného průmyslu 2014
Seznam partnerů - školení pracovníků masného průmyslu 2014