Český svaz zpracovatelů masa konstatuje, že 6. ročník Školení pracovníků masného průmyslu, který se uskutečnil dne 13.10.2015 v brněnském hotelu Orea VORONĚŽ, byl z pohledu organizátora úspěšnou akcí, jejíž hlavní náplní byl jednak odborný program tvořený množstvím zajímavých přednášek a prezentací, ale rovněž i slavnostní večer, kde došlo k předání výročních ocenění ČSZM (čestné členství, mistr oboru, student oboru, učeň oboru a nejlepší závěrečná práce VŠ studia v oboru zpracování masa) a k vyhlášení výsledků soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2015. Souběžně s touto oficiální náplní se v průběhu celého programu školení přirozeně uskutečnila řada neformálních setkání kolegů a obchodních partnerů z našeho oboru. Atmosféru odborné i společenské části školení si můžete připomenout prostřednictvím fotogalerie.

Český svaz zpracovatelů masa tímto děkuje:

  • účastníkům školení, kteří se letošního ročníku akce zúčastnili v hojném počtu,

  • partnerům školení, s jejichž přispěním bylo možné školení v daném rozsahu uskutečnit (přehled partnerů naleznete pod tímto odkazem).

Mediálním partnerem Školení pracovníků masného průmyslu v roce 2015 byl Časopis MASO.

Český svaz zpracovatelů masa se ještě v letošním roce začne věnovat přípravě 7. ročníku Školení pracovníků masného průmyslu, které se uskuteční dne 1.11.2016. Těšíme se na naše společné setkání!

 

Video-prezentaci ze slavnostního vyhlašování výročních ocenění ČSZM.