​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2015 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2015 se stala prodejna HM Globus Trmice - řeznictví, v Tyršově ulici v Ústí nad Labem - Trmicích. GRATULUJEME!

HM Globus Trmice patří do sítě Globus, která je rodinnou firmou, jenž vznikla před 180 lety v německém Sársku původně z řeznictví, které provozoval pan Franz Bruch. Postupně se firma vypracovala tak, že v současné době provozuje své hypermarkety Globus v Německu, České republice a Rusku.

Na český trh vstoupil Globus v roce 1996 výstavbou vůbec prvního hypermarketu tzv. „na zelené louce" a to v Brně. V současné době provozuje firma Globus ČR k.s. v České republice 15 hypermarketů, které mají všechny v zázemí vlastní řeznickou a uzenářskou dílnu. Všechno maso je bouráno přímo v zázemí, kde se zároveň vyrábí i Globus uzeniny. V řeznictvích Globus platí rovnice, že čerstvost = 5 metrů. Tolik to totiž mají zde vyráběné uzeniny z udíren do pultů.

Řeznictví HM Globus v Trmicích letos zcela oprávněně dosáhlo nejvyššího bodového zisku ze všech soutěžících prodejen a mimořádně vysoký standard prodeje zde byl průběžně zaznamenáván při opakovaných návštěvách hodnotitelů. Velmi vstřícný a profesionální přístup personálu, vynikající prezentace zboží a až neobvykle široký sortiment patří mezi hlavní přednosti tohoto ústeckého řeznictví, které jej přivedly až na úplný vrchol mezi soutěžícími.

Porota ovšem v letošním ročníku soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku taktéž vyhlásila zvláštní cenu hodnotitelské poroty, kterou si převzala firma PMU CZ, a.s. za prodejnu Procházka maso - uzeniny v Odrách na Třídě Osvobození. Tato prodejna kromě vítězství v Moravskoslezském kraji a velmi vysokého bodového zisku v celkovém hodnocení zaujala hodnotitele velmi úhledným a atraktivním způsobem založení zboží do prodejních pultů.

 

Video-prezentaci ze slavnostního vyhlašování výročních ocenění ČSZM.