​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2016 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2016 se stala prodejna Řeznictví-uzenářství a bufet Maso-Třebovle ve středočeských Mnichovicích (okres Praha-východ). GRATULUJEME!

Firma Maso – Třebovle s.r.o. je dnes již tradiční rodinná česká firma, která zaujímá významné místo v oblasti trhu s vepřovým, hovězím a drůbežím masem převážně v oblasti středočeského kraje a hlavního města Prahy. Firma je v současnosti také charakteristická vlastní výrobou masných výrobků, která směřuje především ke kvalitním původním recepturám. Zboží je distribuováno z moderně vybavené provozovny specializovanými chladírenskými vozy do vlastních šestnácti prodejen i dalším zákazníkům.

Prodejna Maso Třebovle  v Mnichovicích letos zcela oprávněně dosáhla nejvyššího bodového zisku ze všech soutěžících prodejen a mimořádně vysoký standard prodeje zde byl průběžně zaznamenáván při opakovaných návštěvách hodnotitelů. Velmi vstřícný a profesionální přístup personálu, vynikající prezentace zboží a mimořádná kvalita převážně vlastního sortimentu patří mezi hlavní přednosti tohoto středočeského řeznictví, které jej přivedly až na úplný vrchol mezi soutěžícími.

Porota v letošním ročníku soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku taktéž vyhlásila zvláštní cenu hodnotitelské poroty, kterou si převzala firma MP Krásno, a.s. za prodejnu na náměstí Svobody v Bzenci. Toto ocenění bylo porotou vyhlašováno pro nezávislé řeznictví-uzenářství roku 2016, kterým je prodejna výhradně s vlastním samostatným vchodem pro zákazníky z veřejného prostranství, která není umístěna v obchodním centru ani v rámci jiné prodejny. Ocenění nezávislé řeznictví-uzenářství roku 2016 přitom nebylo určeno absolutnímu vítězi soutěže.

Prodejna MP Krásno v Bzenci kromě vítězství v Jihomoravském kraji a velmi vysokého bodového zisku v celkovém hodnocení zaujala hodnotitele příkladnou vlídností personálu k zákazníkům i celkovým  velmi vstřícným dojmem.

Záštitu nad soutěží převzal ministr zemědělství, Ing. Marian Jurečka. Partnerem soutěže byla společnost Feschu.


 

Celou fotogalerii ze slavnostního vyhlašování výročních ocenění ČSZM naleznete zde.

 

Video z předávání ocenění MEATING 2016.