​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2017 - zahájení 10. ročníku soutěže

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Český svaz zpracovatelů masa letos organizuje již 10. ročník celostátní soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku, nad kterým převzal záštitu ministr zemědělství, Ing. Marian Jurečka. Partnerem tohoto ročníku je společnost MASOPROFIT, která poskytne hodnotné ceny pro vítěze.

Soutěž je určena všem podnikatelům zabývajícím se prodejem masa a/nebo masných výrobků konečnému spotřebiteli na území České republiky na základě platného oprávnění. Každý přihlašovatel může do soutěže přihlásit v každém kraji ČR maximálně jednu prodejnu dle vlastního výběru, nejvýše však tři prodejny celkem. Další podmínkou je, aby každá přihlášená prodejna byla provozována v průběhu celého termínu konání soutěže.

Přihlášení prodejen do soutěže není zpoplatněno a není ani podmíněno členstvím provozovatele prodejny v ČSZM!

Přihlášky prodejen do soutěže je možné zasílat na ČSZM do 31. května 2017. Přihlášky se zasílají elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu ČSZM Libušská 319/126, 142 00 Praha 4 - Písnice. Pozvánka k soutěži, přihlašovací formulář, úplná pravidla soutěže a soutěžní manuál - viz níže uvedené dokumenty ke stažení.

V termínu od 1.5. nejpozději do 31.8.2017 proběhne krajské kolo soutěže a následovat bude celostátní finále. Vítězné prodejny budou slavnostně vyhlášeny 24. října 2017 v rámci školení MEATING 2017 v brněnském hotelu Voroněž.

Cílem soutěže je podpořit špičkové prodejny masa a uzenin. Jedná se o ocenění určené řezníkům od řezníků. Hlavní důraz při hodnocení je kladen na celkovou organizaci a hygienu prodeje, úroveň personálu, šíři a rozmanitost sortimentu, vybavení prodejny a v neposlední řadě dodržování platných předpisů.

Provozujete řeznictví a máte se čím pochlubit? Nebojíte se srovnání s konkurencí? Pak je tato soutěž určena právě Vám!

 

Karel Pilčík
předseda představenstva ČSZM

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 - manuál
Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 - pravidla
Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 - přihláška