​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126AMSP ČR burcuje k využívání lokálních produktů

Doslova ve strhujícím tempu pokračuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) v historicky nejmasivnější podpoře venkovských podnikatelů.

Vedle toho, že každý týden AMSP ČR představuje podnikatelské příběhy v Toulavé kameře na venkově České televize a každý den prezentuje v MF DNES podnikatele z obcí, začíná dneškem mobilizovat k nakupování lokálních potravin a regionálních surovin. Kampaň „...a teď česky" ukazuje, že produkty našeho venkova mají nezaměnitelný charakter, kvalitu, jasný původ a že za jejich výrobou stojí lokální podnikatelé, kteří nabízejí generacemi prověřené receptury a čerstvé výrobky. Až do konce roku AMSP ČR představuje zákazníkům naše pekaře, rybáře, ovocnáře, zelináře, lahůdkáře, uzenáře, cukráře, vinaře nebo producenty regionálního piva. Tuto kampaň částečně podpořilo Ministerstvo zemědělství a skvělou práci v jejím zajištění odvádí nejvýznamnější profesní spolky.

 ...a teď česky