​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

MEATING 2017 - Pozvánka

Vážení kolegové a přátelé,

je mou milou povinností Vás pozvat na 8. ročník setkání a školení pracovníků masného průmyslu MEATING 2017, které se bude konat 24.10.2017 (úterý) v OREA Hotelu Voroněž v Brně.

Při přípravě tohoto ročníku jsme diskutovali s řadou kolegů cesty, jak naše setkání opět vylepšit, přinést Vám nejnovější informace z oboru zpracování masa a přitom Vás také pobavit a zpříjemnit Vám setkání s ostatními kolegy z celé ČR.

Náš MEATING 2017 znamená setkání (meeting) lidí, kteří rozumí masu (meat), chtějí získat nejnovější informace ze svého oboru, setkat se s kolegy a mají navíc smysl pro humor.

Proč byste se měli MEATINGU 2017 zúčastnit?

Informace a trendy
Velmi zajímavé informace zazní již v prvním společném bloku, který začíná v 10 hodin a jeho součástí bude mimo jiné panelová diskuze o trendech v retailu. Navazující odborný program přinese aktuality z oblasti zpracování masa a nové legislativy, nebo také informace o inovacích v našem oboru.

Inspirace
Odborný program i jeho přestávky poskytnou prostor pro inspirativní debaty, výměnu názorů a zkušeností mezi účastníky i řečníky.

Zábava
Den vyvrcholí společenským večerem se zábavným programem, bohatým občerstvením a příležitostí dobře se pobavit společně s kolegy a kamarády.

Ocenění nejúspěšnějších
Součástí večera bude tradičně ocenění těch nejúspěšnějších profesionálů z našeho oboru a vítězů soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017.

Přijďte včas, ať Vám nic neunikne! Podrobný program akce je uveden níže.

Věřím, že i díky Vám se MEATING 2017 vydaří. Přihlášky je možné podávat na webu www.cszm-meating.cz nebo pomocí přiloženého přihlašovacího formuláře. Těším se na Vás!

 

Karel Pilčík
předseda představenstva
Českého svazu zpracovatelů masa

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Meating 2017 - Program
Meating 2017 - Přihláška