​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2017 - vítěz soutěže

Vítězem celostátního kola soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 se stala prodejna HM Globus Brno - řeznictví, v Hradecké ulici v Brně - Ivanovicích. GRATULUJEME!

 

HM Globus Brno Ivanovice patří do sítě Globus, která je rodinnou firmou, jenž vznikla před 180 lety v německém Sársku původně z řeznictví, které provozoval pan Franz Bruch. Postupně se firma vypracovala tak, že v současné době provozuje své hypermarkety Globus v Německu, České republice a Rusku.

Na český trh vstoupil Globus v roce 1996 výstavbou vůbec prvního hypermarketu tzv. „na zelené louce" a to v Brně. V současné době provozuje firma Globus ČR k.s. v České republice 15 hypermarketů, které mají všechny v zázemí vlastní řeznickou a uzenářskou dílnu. Všechno maso je bouráno přímo v zázemí, kde se zároveň vyrábí i Globus uzeniny. V řeznictvích Globus platí rovnice, že čerstvost = 5 metrů. Tolik to totiž mají zde vyráběné uzeniny z udíren do pultů.
Řeznictví HM Globus v Brně Ivanovicích letos zcela oprávněně dosáhlo nejvyššího bodového zisku ze všech soutěžících prodejen a mimořádně vysoký standard prodeje zde byl průběžně zaznamenáván při opakovaných návštěvách hodnotitelů. Velmi vstřícný a profesionální přístup personálu, vynikající prezentace zboží a až neobvykle široký sortiment patří mezi hlavní přednosti tohoto brněnského řeznictví, které jej přivedly až na úplný vrchol mezi soutěžícími.

Porota ovšem v letošním ročníku soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku taktéž vyhlásila zvláštní cenu hodnotitelské poroty pro nezávislé řeznictví-uzenářství roku 2017, kterou si převzalo Řeznictví a uzenářství Morávek z Ústí nad Orlicí. Tato prodejna kromě velmi vysokého bodového zisku v celkovém hodnocení zaujala hodnotitele intenzivní propagací vyzrálých hovězích mas.


Výsledky krajských kol soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 naleznete pod tímto odkazem.

 

Celou fotogalerii ze slavnostního vyhlašování výsledků soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 naleznete zde.

 

Video z konference MEATING 2017, které obsahuje záběry z vyhlašování výsledků soutěže prodejen.