​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2018 - zahájení 11. ročníku soutěže

Český svaz zpracovatelů masa letos organizuje již 11. ročník celostátní soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku. Partnerem tohoto ročníku je společnost FESCHU lighting & design s.r.o., která poskytne hodnotnou cenu pro vítěze.

Soutěž je určena všem podnikatelům zabývajícím se prodejem masa a/nebo masných výrobků konečnému spotřebiteli na území České republiky na základě platného oprávnění. Každý přihlašovatel může do soutěže přihlásit v každém kraji ČR maximálně jednu prodejnu dle vlastního výběru, nejvýše však tři prodejny celkem. Další podmínkou je, aby každá přihlášená prodejna byla provozována v průběhu celého termínu konání soutěže.

Přihlášení prodejen do soutěže není zpoplatněno a není ani podmíněno členstvím provozovatele prodejny v ČSZM!

Přihlášky prodejen do soutěže je možné zasílat na ČSZM do 31. května 2018. Přihlášky se zasílají elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu ČSZM Libušská 319/126, 142 00 Praha 4 - Písnice. Pozvánka k soutěži, přihlašovací formulář, úplná pravidla soutěže a soutěžní manuál - viz níže uvedené dokumenty ke stažení.

V termínu od 1.5. nejpozději do 31.8.2018 proběhne krajské kolo soutěže a následovat bude celostátní finále. Vítězné prodejny budou slavnostně vyhlášeny 30. října 2018 v rámci konference MEATING 2018 v brněnském hotelu Voroněž.

Cílem soutěže je podpořit špičkové prodejny masa a uzenin. Jedná se o ocenění určené řezníkům od řezníků. Hlavní důraz při hodnocení je kladen na celkovou organizaci a hygienu prodeje, úroveň personálu, šíři a rozmanitost sortimentu, vybavení prodejny a v neposlední řadě dodržování platných předpisů.

Provozujete řeznictví a máte se čím pochlubit? Nebojíte se srovnání s konkurencí? Pak je tato soutěž určena právě Vám!

 

Karel Pilčík
předseda představenstva ČSZM

 

Níže jsou ke stažení k dispozici tyto dokumenty:

Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2018 - manuál
Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2018 - pravidla
Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2018 - přihláška